ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΘΕΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ
Το σχολείο θα παραμείνει ανοικτό, κατά τη διάρκεια των διακοπών του καλοκαιριού, κάθε Τρίτη από τις 08:00 μέχρι και τις 14:00. Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε και τηλεφωνικά με το σχολείο τις συγκεκριμένες ημέρες.
Για τις εγγραφές της Α' ΤΑΞΗΣ, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να γίνει η κατανομή των μαθητών/τριων στο σχολείο μας από το σύστημα e-eggrafes. Όταν θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα, μπορείτε να κάνετε την εγγραφή του/της μαθητή/τρια το πρώτο 10ήμερο του Σεπτεμβρίου με τα εξής δικαιολογητικά:
- Εκτυπωμένη την αίτηση προεγγραφής από την πλατφόρμα e-eggrafes
- Φωτοτυπία της ταυτότητας του/της μαθητή/τριας
- Φωτοτυπία της ταυτότητας του κηδεμόνα
Για τις εγγραφές της Β' και της Γ' τάξης, μπορείτε να κάνετε την εγγραφή του/της μαθητή/τριας το πρώτο 10ήμερο του Σεπτεμβρίου με τα εξής δικαιολογητικά:
- Εκτυπωμένη την αίτηση προεγγραφής από την πλατφόρμα e-eggrafes
- Φωτοτυπία της ταυτότητας του/της μαθητή/τριας
- Φωτοτυπία της ταυτότητας του κηδεμόνα