ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ 4ου ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ

Μεγάλη η χαρά και η τιμή να αποδεχτεί την πρόσκληση και να επισκεφτεί το σχολείο μας ο κ. Πανταζής Μητελούδης, Διευθυντής ΓΕ.Λ. Αξιού, μέλος της συγγραφικής ομάδας της Πολύτροπης Γλώσσας και Εμπειρογνώμων στα Προγράμματα Σπουδών του ΙΕΠ, προκειμένου να ενημερώσει την ομάδα των φιλολόγων του 4ου ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ σχετικά με τα νέα βιβλία της Νεοελληνικής Γλώσσας και Λογοτεχνίας, τα νέα Προγράμματα Σπουδών και το υποστηρικτικό υλικό της Πολύτροπης Γλώσσας. Ευχαριστούμε πολύ!!!

Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και άτομα που μελετούνΜπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα, άτομα που μελετούν, συρταριέρα, γραφείο και κείμενο

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και κείμενο που λέει "ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΓΛΩΣΣΑ NEO ΒÎΒÎΙΟ"Μπορεί να είναι εικόνα 6 άτομα και άτομα που μελετούν

Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και άτομα που μελετούνΜπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "40 ΓΕ.Λ. Ευόσμου ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ > ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ > Νέα Προγράμματα Σπουδών > Νέα Σχολικά Βιβλία > Πολύτροπη Γλώσσα Ομιλητής: Πανταζής Μητελούδης Διευθυντής ΓΕ.Λ. Αξιού Μέλος Συγγραφικής Ομάδας Πολύτροπης Γλώσσας Εμπειρογνώμων στα Προγράμματα Σπουδών IEΠ ΤΡΙΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 12:30- 14:00 ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ"